Şeh Ömer KARA Resmi Web Sitesi - Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

Ömer Kara Özdağ’ı Kınadı,” İftiracı – Kumpasçı” dedi

Ana Sayfa » BASINDAN » Ömer Kara Özdağ’ı Kınadı,” İftiracı – Kumpasçı” dedi

Esenler İYİ Parti İlçe Başkanı Ömer Kara; “Akademik kariyerine saygı duyduğum Sayın Milletvekilimiz Ümit Özdağ’in, Ahmet Hakan’ın programına katılarak partimizin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya iftira atarak FETÖ’cülük ile suçlamasını şiddetle kınıyorum, il başkanımızın sonuna kadar yanındayız” dedi.

“FETÖ’ÇÜLERİ YANLIŞ YERDE ARIYORLAR, ASLINDA ADRES BELLİ”

Ömer Kara; “Sayın Özdağ, şunu çok iyi bilsin İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı, 39 ilçe başkanı ve teşkilatımız, temiz, helalinden verdiği oylarla ve hak ederek kazanmış il başkanımızdır. 39 ilçe başkanları olarak Kavuncu’nun arkasındayız, biz biriz, yürek yüreğe, omuz omuzayız. Yapılan tamamen iftiradır, kurulmak istenen kumpası kırmak, çürütmek elbette partimizin organlarının görevidir. İYİ Parti’nin büyüme, yükseliş sürecinde belli ki bazı çevreler gibi ne yazık ki çok saygı duyduğumuz Özdağ’da maalesef alet olmuştur. Bakınız bugüne kadar ağızlarından salyalar akarak r kanallarında İYİ Partimize her türlü hakaretleri yapanlar, genel başkanımızın grup konuşmalarının çok ufak bir kısmına yer verenlerin bugün saatlerce İYİ Parti’yi konuştuğunu, neden konuştuğunu çok iyi biliyoruz. Onlar bir fırsat yakaladık diye düşünmüş olabilirler ama bilsinler ki FETÖ’çüleri yanlış yerde arıyorlar, biz yalnız Feto’ya değil tüm terör örgütlerine karşı duran Türk milliyetçileriyiz, vatanımızı her şeyden çok sever, vatan uğruna canımızı seve seve veririz. Yandaşların, iftiracıların aradıkları adres burası değildir, buradan onlara ekmek çıkmaz. Adres belli…

“ BİZLER SAYIN İL BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Kara;”il başkanımız delegelerin şerefli ve onurlu oylarıyla seçilmiş değerli bir siyaset adamıdır.  FETÖ’cülük ile suçlanan İstanbul İl Başkanımız Buğra Kavuncu, bugün Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu, karar yüce mahkemelerindir. Ayriyeten 39 ilçe başkanımız, parti tüzüğünün gerekli maddeleri uyarınca söz konusu milletvekili ile ilgili ihraç talebiyle gerekli dilekçelerimizi hazırladık. Türkiye’deki tüm il başkanlarımız da aynı şekilde dilekçelerini verecekler. Hukuk ve adalet istiyoruz. Bu hukuksuzluktan, adaletsizlikten, alçakça yapılan iftiralardan, Genel Başkanımız Akşener ve Türkiye çok çekti. Hukuk dışına çıkmadan, üstümüze düşen, elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Bundan sonra konu yüce Türk yargısındadır. Tekrar diyorum bizler sayın il başkanımızın yanındayız, yapılan bu ahlaksızca iftiraya pabuç bırakmayacağız. İftiracı Özdağ’ı kınıyorum. Bizim hedefimiz bu dedikodular değildir, bizim hedefimiz bu uçube başkanlık sistemini yıkmak, yalan düzenini yerle bir etmek ve parlamenter sisteme geçmek, sayın genel başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmaktır ”

 

HABERİ KAYNAĞINDA OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN